Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд схвалив законопроект “Про енергетичну ефективність будівель”

8b7ed1
 

Причиною цієї гучної заяви стало те, що Кабмін схвалив законопроект «Про енергетичну ефективність будівель».

«Це один із базових законів для масштабного впровадження енергоефективності в будинках. Його мета – встановити чіткі критерії рівня енергоефективності кожного будинку в Україні і забезпечити умови для скорочення споживання енергії. Більш того, законопроект створює умови для раціонального споживання громадянами енергоресурсів в будівлях, скорочення витрат на оплату енергії, підвищення якості та комфорту життя, збільшення вартості житла», – підкреслив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр пояснив, що схвалений законопроект вводить сертифікацію енергетичної ефективності для об’єктів будівництва та існуючих будівель. Її мета – визначити фактичні показники енергетичних характеристик, їх відповідність мінімальним вимогам енергоефективності будівель, розробити рекомендації щодо підвищення рівня енергоефективності. «Законопроект дає чітку відповідь: як зменшити споживання енергоресурсів та отримати економію для кожної української сім’ї. Не менш важливими є два інших законопроекти – про комерційний облік і про Фонд енергоефективності. Останній – чітко показує громадянам, як вони отримають підтримку від держави і наших європейських партнерів, а також, які заходи необхідно вжити в будівлі, щоб два чи три рази зменшити споживання енергії. Це ті три кити, на яких буде стояти енергетична незалежність України», – підкреслив Геннадій Зубко.

Також він повідомив, що в розробці законопроекту брали участь наші європейські партнери і він є відображенням зобов’язань України перед Енергетичним співтовариством.

У той же час Янез Копач, директор Секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства на засіданні Уряду зазначив: «Я радий, що Уряд схвалив законопроект. Секретаріат Енергетичного Співтовариства буде підтримувати народних депутатів у прийнятті цього важливого закону. Він важливий і для громадян України, і для державного бюджету. Він є умовою для макроекономічної допомоги від ЄС. Це можливість для бізнесу, це створення нових робочих місць».

Джерело: budport.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно