Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд виділить 78 млн гривень на житло для учасників АТО

776.jpg
 

Уряд прийняв розпорядження про виділення з резервного фонду державного бюджету 78200000 грн для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичних операціях, проведенні заходів по забезпеченнюправопорядку на державному кордоні та інших спеціальних заходах щодо захисту держави, а також тяжкопоранених військовослужбовців – учасників АТО.
Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України, передає Уніан.

Зокрема, планується придбати квартири та добудувати раніше розпочаті житлові об’єкти з введенням їх в експлуатацію в 2014 році.

За даними міністерства, 5,1 млн грн будуть спрямовані облдержадміністраціям на придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, а також військовослужбовцям з ампутованими кінцівками і пошкодженням хребта.41,6 млн грн будуть виділені Міністерству оборони і 31,5 млн грн – Адміністрації Державної прикордонної служби на завершення раніше розпочатого капітального будівництва та реконструкції об’єктів житлового та комунального призначення з високим ступенем готовності (понад65%) для забезпечення житлом військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей.

Як повідомляв УНІАН, у середині серпня уряд виділив 23 млн грн на забезпечення житлом сімей військовослужбовців, загиблих в ході АТО.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно