Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд включив дохід від паїв у розрахунок доходів для призначення субсидій

13546.jpg
 

“Кабінет міністрів України своєю постановою вніс зміни до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, – повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики в четвер.

Згідно з повідомленням, проект постанови розроблено з метою уточнення порядку обчислення сукупного доходу для призначення населенню житлових субсидій.

Внесені зміни, зокрема, не враховують у сукупному доході при призначенні субсидії вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, і сум, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди (регресні виплати), заподіяної працівникові за шкоду його здоров’ю.

Кабмін також встановив, що при призначенні субсидії в першому кварталі в середньомісячний дохід враховувати дохід від земельної частки (паю), нарахованого один раз на рік в четвертому кварталі попереднього року на підставі відповідних довідок.

Крім того, прийнятою постановою уточнюється порядок автоматичного призначення субсидії громадянам на наступний період, а також дії особи в разі незгоди з рішенням про автоматичне призначення субсидії.

Джерело: interfax.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно