Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд затвердив концепцію розвитку сільських територій

17290.jpg
 

Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку сільських територій, реалізація якої забезпечить поліпшення якості життя і економічного благополуччя сільського населення.
Згідно з рішенням, підтриманому на засіданні уряду в середу, концепція сприятиме реалізації заходів, спрямованих на реформування системи управління розвитком сільських територій, активізації ініціативності та відповідальності сільськихтериторіальних громад в регіонах, підвищення зайнятості в селах.

Серед затверджених в концепції заходів – надання держпідтримки для індивідуального житлового будівництва в селі, розвиток мережі закладів охорони здоров’я та поліпшення медобслуговування, розробка та затвердження місцевих програм розвитку фізичноїкультури і спорту, розробка регіональних програм відновлення і збереження культурної та історичної спадщини територіальних громад сіл і забезпечення їх фінансування, відновлення і модернізація інженерних мереж і водоочисних споруд і ін.

Виконання плану заходів буде здійснюватися за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Центральні та місцеві органи виконавчої влади щорічно до 1 квітня зобов’язані інформувати Міністерство аграрної політики і продовольства про стан виконання затверджених заходів для подачі до 15 квітня Кабміну узагальненої інформації.

Згідно з пояснювальною запискою, результатом виконання плану заходів передбачається збільшення до 1 млн робочих місць в селах.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно