Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Утеплення житла дозволить українцям економити до 60% на компослуги – віце-прем’єр Зубко

1452761112_1438840040_blocked-drains
 

Термомодернізація житла за програмою Фонду енергоефективності дасть можливість українським родинам економити від 20% до 60% платежів за газ, тепло і гарячу воду.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) з посиланням на віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

“Фонд енергоефективності компенсує клієнту 40-50% загальної вартості проекту по реновації. Якщо сім’я термомодернізувала житло, а економія склала 20-60% платежів за газ, тепло, гарячу воду, то на кожні 100 гривень, сплачені за комуналку, сім’я заощадить 20-60 гривень. З 1000 гривень економія може досягти 600 гривень, які можна щомісяця використовувати на погашення кредиту. Цих коштів достатньо, щоб скористатися банківським кредитом на термомодернізацію житла. Здійснити проект реально за 2-3 місяці, а окупиться він приблизно за 6 років”, – цитує Зубко прес-служба.

За його словами, банк робить останній платіж на рахунок будівельної компанії тільки після завершення робіт і перевірки Фондом енергоефективності їх якості. Таким чином, будівельники зацікавлені виконати роботу якісно і у встановлені терміни, що значно полегшує спілкування домовласника з підрядником.

“Вартість робіт залежно від обраного домовласником пакета енергоефективності в рамках Фонду енергоефективності, орієнтовно становитиме від 1 тисячі до 2 тисяч гривень за квадратний метр”, – зазначив віце-прем’єр.

Джерело: unian.net

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно