Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уточнено порядок використання коштів на будівництво житла для військовослужбовців

5822.jpg
 

Придбання житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу на умовах пайової участі та на вторинному ринку здійснюється на конкурсних засадах.

Кабмін вніс зміни до Порядокіспользованія коштів, передбачених у держбюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу. Про це йдеться в постанові від 2 серпня 2015 року № 594.

Нагадаємо, придбання житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу на умовах пайової участі та на вторинному ринку здійснюється на конкурсних засадах.

Передбачено, що у разі, коли кількість квартир, запропонованих переможцем конкурсу, менше кількості, визначеної конкурсною документацією, головний розпорядник коштів, відповідальний виконавець за бюджетною програмою з метою придбання необхідногокількості квартир має право розглянути наступні конкурсні пропозиції, що не були відхилені, відповідають вимогам конкурсної документації у межах кількості квартир, визначених конкурсною документацією, і додатково визначити переможцівконкурсу.

У випадках, коли головним розпорядником бюджетних коштів, відповідальним виконавцем за бюджетною програмою був двічі скасований конкурс, у зв’язку з поданням для участі в ньому менше 2 конкурсних пропозицій учасників, в разі проведення конкурсу в 3 раз може бутиопределенпобедітель з одним учасником конкурсу, пропозиції якого відповідають вимогам конкурсної документації.

Відзначимо, головними розпорядниками бюджетних коштів, відповідальними виконавцям за бюджетними програмами у даному контексті є: Міноборони; МВС; ГСЧС; Держприкордонслужба; Державна кримінально-виконавчої служба; СБУ; Управління держохорони; Служба зовнішньоїрозвідки; Державне космічне агентство; Держспецзв’язку.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно