Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уточнено правила ідентифікації осіб для отримання інформації з реєстру нерухомості

6835.jpg
 

6 жовтня набрала сілупостановленіе Кабміну від 30 вересня 2015 № 786, яким уточнено деякі питання надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Встановлено, що до введення ідентифікації фізичних та юридичних осіб з метою отримання інформації з Реєстру речових прав на нерухоме майно в електронному вигляді з використанням відомостей Реєстру фізосіб-платників податків або з використанням електронноїсистеми ідентифікації «Bank ID», яка використовує базу клієнтських даних банків, ідентифікація таких осіб здійснюється шляхом іхрегістраціі на офіційному веб-сайті Мін’юсту.

При такій реєстрації обов’язковим є зазначення ПІБ, реєстраційного номера облікової картки платника податків, серії та номера паспорта.

У разі якщо користувачем є фізособа, котра діє в інтересах юрособи, додатково зазначаються відомості про повне найменування відповідного юрособи, її ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ.

Нацбанку рекомендовано розглянути питання щодо введення електронної системи ідентифікації «Bank ID» з метою ідентифікації фізичних та юридичних осіб, які бажають отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухоме майно в електронному вигляді.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно