Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В аеропорту “Бориспіль” хочуть знести термінал В

9eed9de571f3dfb8ff4224712af65ab1_500_0_0
 

Термінал В аеропорту “Бориспіль” морально застарів і технічно не підходить для подальшої експлуатації. Про це заявив в.о. генерального директора ДП “МА” Бориспіль “Євген Дихне.

“Він уже не відповідає сучасним вимогам з обслуговування пасажирів і знаходиться далеко від терміналу D, з яким в кінцевому рахунку повинен зістикуватися. Тому генеральний план розвитку аеропорту покаже, де буде наступний термінал. Можливо, він буде на місці терміналу В, але зміщений в сторону до терміналу D. Швидше за все, він буде знесений, а на його місці буде збудований перон для повітряних суден”, – стверджує керівник аеропорту.

Нагадаємо, термінал В довгий час був основним терміналом аеропорту “Бориспіль” і працював на обслуговування внутрішніх і міжнародних рейсів. Був закритий після реконструкції терміналу D 1-го грудня 2014-го року. Після того використовувався в період з 8-го по 18-е вересня 2015 го року для обслуговування чартерних рейсів із паломниками-хасидами, які прилетіли в Україну на святкування Нового року за іудейським календарем.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно