Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Америці побудували найдорожчий бункер з апартаментами від $ 1.5 до $ 3 млн

17990.jpg
 

Щодня в засобах масової інформації з’являються новини про теракти, збройні сутички, а в кінотеатрах показують фільми про кінець світу. Власник бункера в Канзасі пропонує зручні апартаменти, щоб пережити будь-який апокаліпсис.
Проект «Survival Condo Project» є розкішний житловий комплекс, розташований під землею на 15 поверхів вниз. Спочатку він був побудований Інженерним корпусом армії в 1960-х роках для ракет Atlas «F».Його стіни з епоксидного бетону товщиною майже 3 метри можуть протистояти прямому ядерного удару, а куполоподібний конструкція на поверхні витримає натиск вітру швидкістю 500 миль на годину.

Сьогодні ж ця споруда належить американцеві Ларрі Холу.Він задумав зробити в ньому житло для заможних людей на випадок апокаліпсису, будь то пандемія, ядерна війна чи небезпечні зміни в кліматі планети. 15-поверховий бункер розрахований на 70 осіб.Там достатньо ресурсів і харчування, щоб жити в бункері, не виходячи на поверхню багато років.

Площа кожних апартаментів становить 185 квадратних метрів. Кімнати оснащені зручними меблями, сучасною побутовою технікою.Замість скла у віконні прорізи вставлені плазми, які можуть демонструвати різні пейзажі в залежності від настрою мешканців. Крім окремих кімнат в Survival Condo є великий басейн, спортивний зал, міні-кінотеатр, бібліотека, медпункт.

Кожен житловий номер забезпечений 5-річний запасом ліофілізованої (збезводненої) їжі. У гіброфобном саду можна виростити до 70 сортів фруктів і овочів. Питна вода гойдається насосом з артезіанської свердловини, а потім проходить додаткове очищення.Повітря очищається за допомогою ядерних, хімічних і біологічних фільтрів.

Роботи над благоустроєм бункера ще тривають, а всі апартаменти вже давно розкуплені. Вартість одного номера коливається від 1,5 до 3 мільйонів американських доларів.

Джерело: building-tech.org

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно