Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Амстердамі побудували село з морських контейнерів для підприємців-початківців

 

Останнім часом морські контейнери здобули просто неймовірну славу і популярність серед архітекторів і дизайнерів. Все частіше їх використовують для будівництва офісів, будинків і багатьох інших будівель.
Засновники проекту Startup Village вирішили, що усього перерахованого мало і треба зробити з контейнерів відразу ціле село.

Проект Startup Village був створений як робоча площадка для підприємців-початківців і став апофеозом архітектурної думки.З десятків контейнерів був складений ціле селище з безліччю робочих (офісних) приміщень, зоною відпочинку, а також декількома творчими майстернями. В основу цієї концепції ліг проект Джулії Таміняу.

Робота цього дизайнера є відмінним прикладом того, як широко можуть застосовуватися контейнери в архітектурі. За словами авто ідеї, головною особливістю такої концепції є її модульна структура.Контейнери завжди дозволять розшити або зменшити споруду, змінити її, додати щось нове.

Однією з найцікавіших особливостей Startup Village залишається те, що контейнери не мають якоїсь постійної зчіпки і можуть бути (при необхідності) легко розібрані і переформовані.Єдине «постійне», що є в селі, так це залитий будівельниками фундамент. При цьому кожна будівля, створене з контейнера, підключено до всіх необхідних комунікацій. Використовувати Startup Village можна буде і взимку, так як опалення теж є.

Нарешті, не можна не згадати про факт, що робочими була виконана величезна робота по озелененню незвичайного селища.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно