Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Англії продається “будинок хоббіта” за $ 917 тис.

e2b3e687c4716f9d1cdbcf4916f05c2aa9 (1)
 

Незвичайний об’єкт в англійському містечку Хаддерсфілд був побудований всього за 18 місяців. Зовні він виглядає як типове житло Фродо з “Володаря кілець”. Але всередині можна знайти розкішні інтер’єри в сучасному стилі.

Будинок був побудований в 1975 році ентузіастом Артуром Квормбі. Велика його частина розташована під землею. Незважаючи на це, дизайн будівлі передбачає велику кількість природного світла, що ллється через прозорий дах і вікна. Цікаво, що творець унікального житла визнається, що ніколи не дивився знамениту трилогію «Володар кілець», хоча читав «Хоббіта».

Артур Квормбі прожив в «будинку хоббіта» зі своєю дружиною 41 рік. За його словами, йому буде важко розлучитися із цією власністю. Адже так багато з нею пов’язано. Рішення продати житло пов’язано з тим, що сімейна пара хоче на старості років переїхати в будинок меншого розміру. Будинок виставлений на продаж за $ 917 тис.

Будинок може похвалитися кімнатами для господарів, кімнатами для дітей, їдальнею, кухнею, кімнатою для прослуховування музики, душовою і значним басейном.

У Великобританії так багато шанувальників «Володаря кілець», що група архітекторів вже розпочала кампанію по збору коштів і залучення інвесторів для будівництва реального Мінас Тирита – столиці королівства Гондор з культової саги Толкіна.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно