Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В гостях у танцюючого мільйонера Джанлуки ВАК

17338.jpg
 

Гігантський комплекс з п’яти будівель, об’єднаних парком зі штучним озером і басейном.
Джанлука звернувся до свого друга дизайнеру Фабріціо Коки з непростим завданням – перетворити його старовинний особняк в театр, де головна роль буде відведена йому самому, а зміну декорацій забезпечать постійно поповнюються колекції творів мистецтва і їх ротаціяміж віллами і яхтами господаря.

Гігантський комплекс з п’яти будівель, об’єднаних парком зі штучним озером і басейном, побудований в традиційному рустикальном стилі італійських долин, з переважанням натурального дерева і білого кольору, що викликало у синьйора ВАК лише ностальгію подитинству.Фінансист і тусовщик веде переважно нічний спосіб життя: пізно встає, працює до чотирьох-п’яти годин ранку або влаштовує вечірки, тому йому важливо було, щоб будинок виглядав найбільш виграшно саме в темний час доби і при штучному освітленні, а такожзабезпечував господареві необхідну емоційну та енергетичну підзарядку. І звичайно, справляв враження на його численних гостей.

У будинку з високими стелями твори мистецтва губилися, тому було вирішено зробити для них насичений фон.Спочатку перефарбували в чорний дубовий підлогу 1960-х років, а потім шоколадні відтінки з’явилися на стінах і стелі. Це дозволило вивести арт-об’єкти на перший план. Кожен з них був особисто відібраний господарем і існує в одиничному екземплярі.ВАК ставиться до свого дому як до костюму, зшитому у кравця, і наповнює його деталями так само ретельно, як поповнює свою колекцію ювелірних прикрас та аксесуарів.Фабріціо Коки розділяє любов своїх клієнтів до індивідуальності і сам проектує для них все – від крісел і диванів до вбиралень.Такий підхід дозволяє створювати неповторні інтер’єри, а також органічно доповнювати їх унікальними антикварними предметами і сімейними реліквіями.

Щоб підкреслити театральність і навмисну ​​Музейний простір, перенасиченого аксесуарами і мистецтвом, віконні прорізи збільшили і зробили панорамне скління в спальні і вітальні, але не для того, щоб впустити денне світло в кімнати, а щоббуло видно з вулиці, що тут відбувається вечорами.

Між собою дизайнер і господар називають цей інтер’єр “будинком сучасного вампіра”, тому що основна життя починається тут після заходу сонця.Розсіяний нижній світло від ламп з щільними абажурами і точкова верхнє освітлення предметів мистецтва теж відповідають за інтимну обстановку. Це дозволило створити ефект нічного неба – в темний час доби шоколадний стелю ніби зникає.

У цю гру світла і тіней включаються і золоті шпалери в спальні: вдень вони здаються плоскими і віддають жовтизною, проте вночі знаходять справжню металеву глянцевость.Єдиною кімнатою з стельовим світильником виявилася їдальня – люстру дизайну Віко Маджістретті було вирішено залишити, перефарбувавши в чорний зовні і золотий всередині.Зберегли і чотириметровий дерев’яний обідній стіл скандинавського дизайну, проте його теж Фабріціо Коки тонував в відтінок антрациту і прикрасив стільницею, обтягнутою шкірою вугра. Такий обробці не страшні плями від вина або масла.

Ремонт розтягнувся на п’ять років. Спочатку новий вигляд знайшли парадні кімнати – дві вітальні і їдальня в головному будинку, були перефарбовані в колір моху фасади, щоб будинок розчинився в парку. Потім були реконструйовані інші споруди на ділянці.Останньою закінчили господарську спальню. У порівнянні з іншими кімнатами вона здається порожньо, але навряд чи це надовго, адже нові арт-об’єкти Джанлука ВАК купує постійно.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно