Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Індії побудують “розумний” мегаполіс

7507.jpg
 

Новий населений пункт з’явиться на місці бананових плантацій, лісів, сіл і сільськогосподарських угідь. Відзначається, що площа забудови складе 16,9 мільйона кв. км. За задумом архітекторів, за рахунок продуманої інфраструктури, чіткого зонування, достатку хмарочосів і концентрації на високотехнологічних секторах економіки місто буде схожий на Сінгапур.Одночасно канали всередині міста, водні таксі й достаток набережних зроблять з Амаравати індійську Венецію.

Навколо мегаполісу планується створити агломерацію з семи пов’язаних з Амаравати міст-супутників, кожен з яких буде спеціалізуватися на власній галузі економіки.До 2035 року населення агломерації повинне досягти 11 мільйонів чоловік, а кількість робочих місць – 3,3 мільйона, до 2050 року показники виростуть до 13,5 мільйона жителів і 5,6 мільйона робочих місць.

У Амаравати зведуть два аеропорти, тисячі кілометрів автомобільних доріг і 300 км велодоріжок і пішохідних зон. Сумарна протяжність високошвидкісного залізничного сполучення з урахуванням метро і наземних залізничних колій перевищить 135 км.Всі споруди будуть споруджувати з дотриманням норм васту – релігійно-архітектурної традиції, яку називають індійським фен-шуй.

Місто буде розділений на квартали, спроектовані відповідно до функціональним призначенням.Так, на околиці розташується урядовий район, виконаний у дусі класицизму. До куполоподібна резиденції губернатора буде вести великий прямокутний парк з каналом по центру і симетричними алеями з боків.Навколо парку побудують одно- і двоповерхові урядові будівлі: в цілому на держслужбі тут працюватимуть 62 тисяч чоловік.

З іншого боку міста розташується даунтаун з хмарочосами та університетами.Уздовж річки розіб’ють парк з набережними довжиною 30 км – в цілому більше 40% міської території займуть зелені насадження та відкриті громадські простору.

Майстер-план майбутнього міста розробила сінгапурська студія Surbana Jurong Private Ltd., Керівництво якої назвало Амаравати перший “розумним містом” в Індії. За останній рік вартість землі на місці майбутньої столиці штату виросла в 15 разів.Уряд регіону вже викупило у місцевих фермерів 12500 га землі в розстрочку: влада штату виплачуватимуть фермерам гроші протягом наступних десяти років, після чого поверне їм третину придбаної землі з облаштованою каналізацією та іншими зручностями.

Мегаполіс стане столицею штату Андхра-Прадеш, розташованого на південному сході країни.Регіону знадобився новий економічний центр після того, як минулого року індійський уряд відокремило від штату місто Хайдарабад, який генерував основну частину регіонального ВВП.

Після відділення Хайдарабаду область перетворилася з урбанізованого прибуткового штату з процвітаючою економікою в дотаційний регіон з дефіцитом бюджету в 1,1 мільярда доларів і 70% сільського населення.Для заповнення доходів губернатор штату Чандрабабу Знайду вирішив заснувати нову столицю.

На спорудження Амаравати потрібно 250000000000 рупій (3,8 мільярда доларів). На даний момент Знайду привернув тільки 18,5 мільярда рупій (291,5 мільйона доларів).Гроші, що залишилися губернатор розраховує знайти за допомогою інвесторів. Збір пожертв на будівництво столиці вже ведеться на її офіційному сайті.

Джерело: newbud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно