Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Індонезії побудують найбільшу в світі плавучу сонячну ферму

18317.jpg
 

Сонячна електростанція потужністю 200 МВт розташується на поверхні водосховища Cirata в індонезійській провінції Західна Ява. Якщо проект виявиться успішним, подібні ферми з’являться у всій Південно-Східній Азії.
Енергетична компанія PT Pembangkitan Jawa-Bali і Masdar підписали угоду про спільну розробку проекту найбільшої в світі плавучої сонячної ферми в Індонезії.Електростанція потужністю 200 МВт буде в п’ять разів більше нинішнього рекордсмена – плавучої сонячної ферми, розташованої в китайській провінції Аньхой.

Сонячна ферма покриє 225 га на поверхні водосховища Cirata в індонезійській провінції Західна Ява.Воно займає 6000 га і живить гідроелектростанцію потужністю 1 ГВт. Ферма буде складатися з 700 000 плавучих модулів, які будуть кріпитися до дна водойми і з’єднуватися електричними кабелями з берегової високовольтної підстанцією.Крім виробництва «чистої» енергії, конструкція також зможе берегти водосховище від обміління і перешкоджати надмірного розростання водоростей.

Оскільки в Південно-Східній Азії вже давно відчувається брак земель для розміщення сонячних електростанцій, плавучі ферми можуть стати виходом із ситуації. Якщо проект Cirata виявиться ефективним, Masdar побудує ще 60 аналогічних станцій по всій Індонезії.

За прогнозами консалтингової фірми Grand View Research, глобальний ринок плавучих сонячних панелей виросте з $ 13,8 млн в 2015 році до $ 2,7 млрд в 2025. У найближчі 3 роки щорічне зростання виручки складе 50%.Найбільш активно ринок буде рости в Японії, Великобританії, Китаї та Бразилії. КНР вже давно завоювала позицію лідера на світовому ринку сонячної енергетики. Країна займає перше місце в світі за сумарною потужністю сонячних станцій та інвестицій в чисту енергетику.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно