Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Іспанії побудували будинок для алергіків

11700.jpg
 

Фабрика компанії Baufritz випускає в середньому 250 будинків, які виробляються з матеріалів, що не забруднюють навколишнє середовище. Відмінною рисою будинків є низьке енергоспоживання. І перший такий будинок уже з’явився в Іспанії.

Будинок для алергіків розташований на території Іспанії в муніципалітеті Мірафлорес-де-ла-Сьєрра (Мадрид). Проект розробила мадридська студія Hollegha Arquitectos.

За словами власниці будинку Анни Бартоломе, вона розуміла, що хоче жити в максимально здоровій атмосфері, тому замовила проект будинку в Німеччині у компанії Baufritz, так як в Іспанії нічого подібного знайти не вдалося. Повідомляється, що кожен будинок зводиться за індивідуальним проектом, житло збирається за 2 дні на заздалегідь підготовленому фундаменті, а оздоблювальні роботи займають приблизно чотири місяці.

Основою системи Baufritz є цілісна зовнішня стіна з сендвіч-панелей товщиною 37 сантиметрів із дерев’яною структурою. Її внутрішня частина також проводиться з дерева. Також вона включає в себе запатентовану систему термоізоляції.

Заземлена панель з природного гіпсу і вугілля служить для захисту від вогню і дозволяє на 99% скоротити вплив електромагнітних хвиль із зовнішнього середовища. Токсичні матеріали при зведенні будинків не використовуються.

Будинок в Іспанії також обладнали системою природної вентиляції, що фільтрує пилок і шкідливі частинки і знижує втрати енергії через різницю температур.

Залежно від використовуваних матеріалів вартість житла оцінюється в 2-3 тисячі євро за квадратний метр.

Джерело: budport.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно