Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Ізраїлі почали будувати перше метро

5556.jpg
 

У Тель-Авіві почалося будівництво першого в Ізраїлі повноцінного метрополітену.

Підземно-надземна гілка “метротрамвая”, як називають проектувальники принципово новий для країни вид транспорту, повинна до початку наступного десятиліття зв’язати п’ять міст агломерації Гуш-Дан – найбільш густонаселеною частині Ізраїлю.Майбутня “червона лінія” пройде через найбільш завантажені точки Петах-Тікви, Бней-Браку, Рамат-Гана, Тель-Авіва з Яффою і Бат-Яма.

Маршрут протяжністю 24 кілометри складатиметься з 34 станцій, десять з них – підземні.Прокладка метро почалася напередодні увечері з майбутньою тель-авівському станції “Алленбі”, яка розташується на глибині 30 метрів.

Підземний електротранспорт, схожий на метро, ​​діє в північному ізраїльському місті Хайфі, проте там коротка гілка виконує, по суті, тільки функції фунікулера. Перший в Ізраїлі трамвай нещодавно запрацював у Єрусалимі, але весь його маршрут проходить над землею.

Ізраїльські власті визнають, що будівництво метро потребують повного або часткового перекриття жвавих вулиць, обернеться дорожніми пробками і може негативно позначитися на розташованих тут магазинах, ресторанах та інших підприємствах сфери обслуговування.

Джерело: newbud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно