Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Одесі хочуть забудувати 20-поверхівками найвужче місце між Куяльником і морем

gruzovye-perevozki-odessa
 

Це передбачає схвалений 17 серпня на засіданні містобудівної ради детальний план території в межах вулиць безвітряну, Миколаївській дороги, Червоної, а також залізниці.

Згідно з проектом, в зазначених межах планується звести кілька житлових комплексів – три будинки заввишки 14-20 поверхів на 295 квартир, двосекційний 5-поверховий житловий будинок на 90 квартир, 2-секційний 20-21-поверховий комплекс на 1634 квартири з приміщеннями площею 2 тисячі квадратних метра, обладнаних для перебування дітей, а також паркінгом на 600 місць і амбулаторією.

Також планується побудувати 21-поверховий багатосекційний комплекс на 1,67 тисячі квадратних метрів з дитячим садом на 140 місць, молодіжним оздоровчим центром, рестораном, амбулаторією і приміщеннями для не цілодобового перебування дітей площею 1 тисяча квадратних метрів.

Передбачено будівництво дитячого садка, поєднаного із загальноосвітньою школою 1-3 ступені на 1 тисячу осіб, а також пожежного депо.

В цілому на зазначеній території планується звести житлові будинки на 5,3 тисячі квартир, в яких зможуть проживати понад 12,5 тисяч осіб.

Планована площа озеленення становить 11,6 гектара.

Інвестор проекту – приватне підприємство «Південна Пальміра», проектна організація – ТОВ «Майстер-Груп».

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно