Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Одесі планують масштабну забудову

9621.jpg
 

Замовником проекту виступило управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, а інвестором – КП «Міське капітальне будівництво». Проект був розроблений і представлений співробітниками ТОВ «Центр сучасного проектування».

Як розповіла розробник проекту Людмила Дмитрівська, житлова площа даної території становить 4,5 гектара. На розробляється території планується розмістити об’єкти житлового та громадського призначення: дев’ять 5-ти і 8-ми, 10-ти і 16-ти поверхових житлових будинків.Також в районі Ближніх млинів забудовник хоче побудувати дитячий розважальний центр, дитячий сад на 70 місць, а на місці колишнього хлібзаводу облаштувати школу на 440 місць. Крім того, будуть підготовлені приміщення для тимчасового перебування дітей на 48 місць.Надалі планується вмонтувати поліклініку і аптеку. Також ДПТ передбачає підземний паркінг на 650 машиномісць.

Рецензентом даного проекту виступив архітектор Василь Мироненко, який до позитивних сторін ДПТ відніс плановану периметрально-замкнуту забудову: для мешканців буде облаштовано максимально безпечне місце для проведення дозвілля.Даний проект схвалили і інші члени містобудівної ради. Зокрема, архітектор Валерій Уренев зазначив, що даний ДПТ грамотно і професійно розроблений.

Тим часом, з критичними зауваженнями виступив депутат міської ради Олег Звягін.«У людей ніхто не питав – проти вони або Не проти забудови. Їх думкою не цікавилися. Сьогодні з людьми не узгоджений цей ДПТ. До людей ніхто не прийшов, не сказав про забудову. Вони дізналися про це в інтернеті, і 90 осіб підписали заяву проти забудови.На рахунок дитсадка: там є спеціалізований дитячий сад, як до нього можна добудовувати ще один? »- Зазначив Звягін.

На його думку, інвестор спочатку повинен узгодити з мешканцями ДПТ, а потім проводити роботи.

У свою чергу, головний архітектор міста Олександр Голованов запевнив, що на засіданні розглядається лише планована забудова, і ніякі роботи не проводитимуться без відома і угоди мешканців.В кінцевому підсумку міськрада одноголосно підтримав даний детальний план території.

Джерело: timer-odessa.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно