Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні через подорожчання електроенергії перерахують субсидії

16360.jpg
 

У Кабміні зазначили, що перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.
Розмір субсидій, які нараховують органи соціального захисту в якості часткової компенсації вартості комунальних послуг, в березні буде переглянутий і перерахований в зв’язку з плановим підвищенням тарифів на електроенергію.Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці уряду в Facebook. «У березні 2017 року проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її одержувачів у зв’язку з плановим підвищенням цін на електроенергію, – йдеться в повідомленні.- При цьому різниця, обумовлена ​​зміною тарифів на тепло, буде компенсована ».

У повідомленні також вказується, що перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.«Доплата буде проведена через особові рахунки громадян в теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію в платіжці», – наголошується в повідомленні.

Джерело: unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно