Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні хочуть ввести обов’язкову сертифікацію енергоефективності будівель

1942.jpg
 

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді ввести обов’язкову паспортизацію та сертифікацію енергоефективності будівель.
Уряд вважає, що це сприятиме створенню умов для підвищення енергоефективності існуючих будівель, економного використання енергоресурсів, а також скорочення витрат на оплату енергетичних ресурсів

Кабінет Міністрів пропонуєВерховній Раді ввести обов’язкову паспортизацію та сертифікацію енергетичної ефективності будівель.

Про це йдеться в проекті закону №1566, зареєстрованому в Раді 22 грудня.

Відповідно до законопроекту, наявність паспорта енергоефективності будівлі є обов’язковою при будівництві нових будівель, а також при капітальному ремонті, реконструкції будівель.

Для існуючих будівель законопроектом передбачається сертифікація енергоефективності з метою визначення фактичних показників енергетичних характеристик, проведення оцінки відповідності зазначених показників встановленим мінімальним вимогам доенергоефективності будівель та розробці рекомендацій щодо підвищення рівня енергоефективності будівлі.

Сертифікація енергоефективності будівель є обов’язковою для існуючих будівель загальною площею більше 500 кв.м, які підлягають відчуженню або передачі в оренду, і для будівель державної та комунальної власності площею більше 500 кв. м.

Згідно з пояснювальною запискою, реалізація положень зазначеного законопроекту сприятиме створенню умов для підвищення енергоефективності існуючих будівель, використання поновлюваних джерел енергії, також сприятиме економномувикористання енергоресурсів в будівлях, покращанню рівня життя населення внаслідок скорочення витрат на оплату енергетичних ресурсів, а також раціонального використання коштів державного та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ініціює врегулювання заходів із забезпечення енергетичної ефективності будівель.

Джерело: ukranews.com

Возможно, Вам также будет интересно