Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні хочуть ввести європейські стандарти в будівництві

16418.jpg
 

Мінрегіон розробив законопроект про впровадження європейської системи технічного регулювання в будівельній галузі.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) розробило на основі Регламенту ЄС №305 законопроект, який дозволить впровадити європейську систему технічного регулювання в будівельній галузі і єдиністандарти на будівельному ринку.

Про це повідомив заступник глави Мінрегіону Лев Парцхаладзе під час круглого столу з представниками Європейського союзу з технічних узгоджень в будівництві (UEAtc) і Міждержавної гільдії інженерів-консультантів (МГИК).

«Якщо ми хочемо розвиватися і рухатися в напрямку Європи, прийняття єдиних європейських стандартів і норм є необхідною і невідкладним кроком, – сказав Парцхаладзе, додавши, що необхідно привести у відповідність з ЄС українське законодавство, а такожперейняти досвід і культуру у впровадженні прозорих і цивілізованих правил роботи на будівельному ринку. «З прийняттям цього законопроекту ми інтегруємо український будівельний ринок в європейський простір, застосовуючи найкращі практики та технології», – підкреслив він.

За словами заступника міністра, прийняття законопроекту створить сприятливі умови для розвитку бізнесу і поліпшить інвестиційний клімат в Україні.

Парцхаладзе також повідомив, що сьогодні даний документ буде представлений на урядовому Комітеті.

«Для ефективної дії законопроекту необхідно розробити і прийняти близько 20 підзаконних актів. Це велика і складна робота, і в цьому питанні для нас дуже важливо заручитися підтримкою і допомогою професійних фахівців міжнародного рівня », – сказав він.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно