Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Більшість українських багатоповерхівок потрібно утеплювати

Hr_1
 

Як підкреслили в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, термомодернізацію слід провести приблизно в 40 тис. багатоповерхівок.

«90 % усіх багатоповерхівок вимагають термомодернізації. Із них 60-70 % побудовані ще в роки індустріального будівництва за типовими серіями, – йдеться в повідомленні. – У першу чергу в термомодернізації потребують будинки 1971-1980 років забудови. По всій Україні їх налічується понад 18 тисяч. У будинках 1981-1990 років забудови повинна бути проведена термомодернізація в другу чергу. Всього таких будинків по Україні 22,3 тисячі».

Для проведення таких масштабних робіт із максимальною енергетичною ефективністю необхідно розробити типові проекти термомодернізації за серіями житлових будинків. Вони повинні містити принципові архітектурно-будівельні та технічні рішення термомодернізації, зокрема, доведені показники енергоефективності будівель відповідно до вимог за питомими енерговитратами. Типовий проект також повинен містити техніко-економічне обґрунтування проведення термомодернізації будівель із максимальним використанням вітчизняних виробів і технологій.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) в рамках урядової ініціативи щодо скорочення втрат теплової енергії планує навесні 2016 роки запустити в Україні повноцінний ринок енергосервісних послуг. Він передбачає залучення приватних компаній для проведення робіт з утеплення будівель і отримання ними прибутку за рахунок зменшення споживання енергії.

Джерело: robinzon.tv

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно