Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні може з’явитися інститут орендного житла

page
 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) планує в 2017 році розробити законопроект для введення інституту орендного житла.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на прес-зустрічі.

«Ми запланували на 2017 рік створити законопроект і вважаємо, що в майбутньому, коли у держави з’являться гроші, наприклад, на 2018 рік закласти в бюджет гроші на будівництво орендного житла. Також будівництво такого житла можуть фінансувати пенсійні фонди, тому що через ризики вони краще будуть інвестувати в державні об’єкти, а не в комерційні», – сказав він.

Парцхаладзе відзначив, що державний фонд орендного житла дозволить забезпечити житлові потреби держслужбовців без передачі службового житла у власність.

«На сьогодні ми маємо справу з тим, що чиновник, заходячи на нову посаду, відразу отримує у власність службове житло, незалежно від того, скільки і з яким результатом він пропрацює на державу. Наша пропозиція – надавати фахівцям державне житло в оренду. Якщо людина пропрацює на посаді, скажімо, 5 або 10 років, тоді він зможе переоформити його у власність», – сказав заступник міністра.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно