Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні можуть переглянути норми витрат на опалення житлових будинків

3590.jpg
 

Національна комісія регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) запропонувала оновити норми витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських будівель. З такою ініціативою Нацкомісія звернулася до Кабміну.

Крім того, для зменшення соціальної напруженості та уникнення значного фінансового навантаження на населення у зв’язку з необхідністю оплати комунальних послуг за економічно обґрунтованими тарифами НКРЕКП попросила уряд доручити Мінрегіону розробитиметодику перерахунку плати за послугу з централізованого опалення для споживачів, у яких відсутні прилади обліку теплової енергії у разі відхилення фактичних кліматологічних показників від нормативних.

Нагадаємо, на даний момент єдиний документ для планування потреб в тепловій енергії на опалення, вентиляцію та гаряче водопостачання житлових і громадських будівель був затверджений у 1993 році.

У березні цього року Кабінет міністрів України затвердив узгоджений зі Світовим банком та Енергетичним співтовариством план реформування нафтогазового сектора країни.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні зросли тарифи на газ (з 1,09 до 3,6-7,2 грн за куб.м, в залежності від споживання – чим більше, тим дорожче), світло (з 6 до 21 коп. за кВт-год, залежно від споживання), опалення (на 72%, або на 6-10 грн за кв. м, в залежності від регіону), гарячу воду (55-57%, або до 40 грн і більше за куб. м).

Джерело: segodnya.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно