Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні можуть ввести податок на розкішне житло – 25000 на рік

7960.jpg
 

Міністерство фінансів України в рамках реформування податкової сістемипредлагает стягувати фіксований податок у розмірі 25 тис.грн на рік з власників великогабаритного житла, а також збільшити максимальну ставку податку на нерухомість (встановлювану місцевими радами) до 3% від мінімальної зарплати за 1 кв. м на рік і поширити його стягування на промислові та складські об’єкти.

Про це йдеться в презентації Мінфіну, опублікованій на сайті міністерства.

Згідно презентації, квартири площею більше 300 кв. м і житлові будинки площею понад 500 кв. м оподатковуватимуться за фіксованою ставкою – 25 тис. грн на рік.

При цьому для об’єктів житлової нерухомості, які мають меншу площу, визначати ставку податку Мінфін пропонує місцевим радам в межах від 0 до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м площі.

У теж час, міністерство пропонує зберегти діючі пільги для власників маленького житла (до 60 кв. М для квартир і 120 кв. М для будинків).

Крім того, міністерство пропонує позбавити податкових пільг власників промислових об’єктів і складських приміщень.Ставка податку для них також складе до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м площі.

Джерело: economics.unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно