Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні на будівництво дитсадків і лікарень направлять 1,8 млрд грн

 

Уряд затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів ГФРР.
Уряд затвердив другий перелік інвестпрограм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році. Це 288 проектів в 19 областях, на які спрямують 1,8 млрд грн.Про це повідомив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, коментуючи ухвалення відповідного розпорядження, сообщеет прес-служба Мінрегіону.”Уряд затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році.Це 288 проектів, які будуть фінансуватися на 1,8 млрд грн з ГФРР. Загалом уже затверджений 755 проектів на загальну суму – 5,8 млрд грн “, – повідомив Зубко.

Як уточнив він, ці кошти витратять на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних установ, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення бруківки та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведеннятермомодернізації тощо.

Переважна більшість проектів планується завершити в 2018 році.

За словами Зубко, в розпорядження про фінансування за рахунок ГФРР включено проекти, які подали на розгляд 19 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська,Миколаївська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області, а також КМДА.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно