Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні на перших поверхах будинків можуть з’явитися початкові школи

 

Мінрегіон розглядає можливість проектування вбудованих в житлові будинки початкових шкіл.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає можливість зміни державних будівельних норм для вирішення проектувати невеликі школи I-го ступеня (початкових шкіл, 1-4 класи), вбудовані вперші поверхи житлових будинків.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

«У нових Державних будівельних нормах (ДБН) щодо містобудування та дитсадків є можливість проектувати невеликі дошкільні установи, вбудовані або вбудовано-прибудовані до житлових будинків.Ми ініціювали таке зміна в зв’язку з великим дефіцитом дитсадків, особливо в центральних районах великих міст, де не завжди є достатньо місця, щоб розмістити окремий заклад.З тих же причин поки ми розглядаємо можливість проектувати за аналогічним принципом і невеликі школи I-го ступеня – це початкові школи, 1-4 класи. Адже сьогодні близько 50% міських шкіл є переповненими.Діти вчаться по 35-40 учнів у класі або в кілька змін. А для малюків в перших класах це взагалі суцільний стрес.Тому відкриття невеликих початкових шкіл на перших поверхах будинків не тільки стане зручним для батьків і дітей, оскільки така школа буде зовсім поруч, але і створить додаткові місця для школярів і забезпечить комфортні умови навчання », – написав він.

За словами Парцхаладзе, це дозволить істотно зменшити диспропорцію між житловим будівництвом і соцінфраструктури, а також забезпечить жителів необхідними і зручними соціальними об’єктами.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно