Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні необхідно ввести реєстрацію нерухомості з прив’язкою до земділянки – Мін’юст

18069.jpg
 

Введення в Україні реєстрації об’єктів, що зводяться нерухомості з прив’язкою до земельної ділянки може захистити інвесторів первинного житла і уникнути його подвійного продажу забудовниками.
“Теоретично, досить змінити адресу – і юридично це вже інший об’єкт. Адреса не є належним ідентифікатором об’єкта нерухомості”, – сказав А.Лещенко на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” у вівторок, додавши, що в даний час реєстрація нерухомості в Україні здійснюється в прив’язці саме до адрес.

Він також зауважив, що ідентифікація об’єкта нерухомості є серйозною проблемою для органів реєстрації.

“Місцеві органи влади мають повноваження щодо присвоєння адреси, але при хорошому юридичному супроводі будь-який об’єкт нерухомості може вийти з-під контролю, на відміну від земельної ділянки”, – сказав А.Лещенко.

Він додав, що ділянки землі, сформовані після 2013 року, відображені в кадастр, і будь-яке втручання буде відразу помічено, зовсім інша ситуація в сфері нерухомості.

На його думку, об’єкт нерухомості повинен бути прив’язаний до земельної ділянки, а також мати унікальний номер, який буде дублюватися з кадастровим номером.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно