Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні перевірять “зірковість” готелів

10011.jpg
 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України створило комісію зі з’ясування категорій для готелів та інших об’єктів, що надають послуги тимчасового розміщення в країні, повідомив начальник управління туризму і курортів МЕРТ Іван Ліптуга.

“Наказом Мінекономрозвитку №267 від 19 лютого 2016 року було створено і почала свою роботу комісія з встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, які надають послуги тимчасового розміщення (проживання).Категоризація проводиться згідно затвердженого постановою Кабінету міністрів України №803 порядку відповідно до стандарту ДСТУ4269 “, – повідомив Ліптуга.

Він також зазначив, що відповідно до чинного закону України “Про туризм” забороняється надавати послуги з тимчасового розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії. “Однак, незважаючи на це, з більш, ніж 4,5 тис.засобів розміщення в Україні, діючі свідоцтва є лише у 190 готелів “, – написав начальник управління туризму і курортів МЕРТ.

Ліптуга також повідомив, що з метою наочної маркування готелів управлінням туризму і курортів були розроблені шаблони настінних вуличних табличок і наклейок, призначені для інформування споживачів про присвоєння засобів розміщення офіційних зірковихкатегорій.

Крім того, він закликав представників готельного бізнесу інформувати управління туризму і курортів МЕРТ про будь-які факти зловживань і складнощі при проходженні сертифікації.

Джерело: delo.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно