Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні почнеться глобальний розпродаж землі

11913.jpg
 

Нова редакція закону “Про виконавче провадження” фактично розблокувала можливість реалізації земельних ділянок, повідомив заступник генерального директора ДП “СЕТАМ” з юридичних питань Микола Пісанчин.

До прийняття документа, реалізація будь-яких ділянок була заблокована. А порядок продажу заарештованих земельних ділянок, згідно із Земельним кодексом, передбачав, так звані земельні торги, які могли проводитися тільки з голосу, а не в електронному вигляді. “Продавати земельні ділянки з молотка організаційно було складно і, фактично, неможливо. Тому новий Закон “Про виконавче провадження”, розблокує цю можливість. І вся земля, яка перебуває у віданні виконавчого провадження, у величезній кількості вийде на електронні торги”, – підкреслив Микола Пісанчин.

З урахуванням нових можливостей, в ДП “СЕТАМ” розраховують приступити до реалізації заарештованих і знаходяться в заставах у банків, що ліквідуються (виведених з ринку) земельних ділянок.

За словами Пісанчин, у державних виконавців по всій країні накопичилася величезна кількість виконавчих проваджень по заарештованій землі боржників різного призначення: під забудову багатоквартирних житлових будинків і приватні забудови.

“За багато років, коли був заблокований продаж земельних ділянок, на реалізації у виконавців нагромадилася величезна кількість ділянок. Вони стоять і не продаються, в очікуванні, коли їх виставлять на торги. Ситуація може бути дуже цікавою, з огляду на дефіцит земельних ділянок, як в межах міст, так і по областям у всіх регіонах. Ділянок під будівництво приватних будинків теж величезна кількість в межах Києва. По всіх областях аналогічні ситуації. Особливо цікаво буде взяти участь у торгах будівельникам, коли ми вийдемо на ринок землі і почнемо реалізовувати заарештовані ділянки”, – підкреслив Микола Пісанчин.

Точна кількість таких дільниць невідома, але їх оцінюють в сотні мільйонів, а може мільярди гривень.

Джерело: ubr.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно