Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні почнуть рахувати комунальні тарифи по-європейськи

3776.jpg
 

Україна повинна здійснити перехід від радянської системи формування нормативів до європейської. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час наради в міністерстві.

За його словами, практика старих неефективних методик формування комунальних тарифів повинна піти в минуле. Зате в кожному будинку повинні стояти лічильники.

«Відповідальне і економне споживання – це те, до чого давно звикли громадяни європейських країн. Ми повинні навчити цьому український – і людей, і компанії. Сьогодні вже занадто дорого і неефективно йти шляхом старих методик і дотацій», – підкреслив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр також додав, що навіть нинішні події в країні можуть стати поштовхом до позитивних змін. І успішно розпочаті реформи, зокрема, децентралізації та місцевого самоврядування, – яскравий тому приклад.

«Україна повинна використати сьогоднішню ситуацію для реформ і стрімкого розвитку. На жаль, не всі це поки що розуміють і усвідомлюють. Тому доводиться постійно проводити робочі зустрічі і переконувати людей – в тому числі і політиків – в тому, що Україна не повинна обтяжувати себе вантажем минулого. Наприклад, буквально завтра ми будемо говорити про це з Юлією Володимирівною Тимошенко. Однак, я абсолютно впевнений, що наша країна повинна рухатися не назад, а вперед. Від застарілих радянських стандартів – до прогресивних європейських », – зазначив Геннадій Зубко.

Кабінету міністрів України прийняв постанову про компенсацію витрат наших громадян з енергоефективності, що передбачає 343 млн. грн. на відповідні заходи.

Зокрема, 47,6 млн. Грн. – На компенсацію придбання «негазових» котлів, 198 млн. Грн. – На компенсацію коштів на утеплення житлових будівель, зокрема, придбання матеріалів не покрівлю, вікна, утеплення стін і приладів обліку теплової енергії. 97900000. Грн. – На компенсацію придбання енергоефективного обладнання і матеріалів ОСББ. Ця програма охопить близько 134 тис. сімей.

Джерело: meget.kiev.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно