Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні подорожчало будівництво

11557.jpg
 

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-квітні 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015 року зросли на 11%, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, підвищення цін на БМР спостерігалося у всіх сферах будівництва.

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 19,7%. Найменше збільшилася вартість робіт у сфері будівництва транспортних споруд – на 6,4%.

При цьому вартість СМР в квітні 2016 року порівняно з березнем зросла на 2,4% (у березні зростання по відношенню до лютого склало 0,9%).

У Держстаті зазначили, що найбільше зростання цін на БМР у квітні зафіксований у сфері будівництва комплексних промислових споруд – на 3,9%, а найменший – у сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 1,7%.

За інформацією Держстату, дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Як повідомлялося, за даними Держстату, ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-березні 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015 року зросли на 12,5%.

У 2015 році ціни на БМР виросли на 27,1% в порівнянні з 2014 роком, а в 2014 році в порівнянні з 2013 роком – на 9,5%.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно