Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні представлений перший серійний енергоефективний будинок

4450.jpg
 

Перший серійний енергоефективний будинок OptimaHouse, створений на основі європейських концепцій «Мультікомфортний дім» та «Активний дім», спеціально адаптований для українського ринку.

Унікальність проекту OptimaHouse полягає в наступних перевагах для українських споживачів: високі показники енергоефективності, порівняно короткі терміни будівництва, повна незалежність від газопостачання, доступна ціна.Проект OptimaHouse був розроблений командою білоруських та українських архітекторів на базі передового міжнародного досвіду і стартував в Україні в серпні 2014

Об’єкт розташований в 20 км від Києва, в с.Микуличі, розташований на ділянці 0,06 га на території котеджного містечка «Біг-Бен». Забудовником є ​​компанія «Доступне житло». Будинок знаходиться в стані 100% готовності.Повністю завершені загальнобудівельні роботи і покрівля, встановлені фасадні і мансардні вікна, двері, виконана оздоблення фасаду і внутрішнє оздоблення стін, проведені інженерні комунікації (електрика, каналізація, водопостачання).Встановлено систему теплового насоса з рекуперацією тепла, панелі фотовольтаїки, а також система «розумний дім». Облаштована прибудинкова територія.

OptimaHouse – це компактний сучасний будинок загальною площею 130 м2, з мансардним поверхом та терасою, розрахований на проживання сім’ї з 3-х чоловік.На двох поверхах, включаючи мансарду, розміщені вітальня, кухня-їдальня, 2 спальні, загальна гардеробна, с / в з душовою, простора ванна з пральнею, технічне приміщення з усіма інженерними системами.

Завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів, річне споживання енергії для опалення будинку складе до 40 кВт * год / м2, (загальне споживання енергії – до 60 кВт * год / м2 на рік), вартість об’єкта – до 1000 $ / м2 з внутрішньою обробкою.Проект призначений для споживачів із середнім доходом і є чудовою альтернативою міській квартирі – як за вартістю, так і за параметрами житла і рівню його комфортності.

Основні аспекти комфортного проживання в будинку OptimaHouse – енергоефективність, що досягається за допомогою системи утеплення та віконних систем, акустичний комфорт, природне освітлення і вентиляція, інтегрована система «розумний дім», яка дозволяє легкоуправляти цілим рядом параметрів будівлі, сучасний архітектурний дизайн, а також швидкі терміни будівництва і доступність за ціною.

Для опалення будинку використана система теплового насоса, в поєднанні з панелями фотовольтаїки і сонячними колекторами для підготовки гарячої води, які встановлені на даху з західної та східної сторони будівлі.Економити на електроенергії дозволить також продумана система природного освітлення, за рахунок світло-прозорих конструкцій (фасадні і мансардні вікна, двері), які також забезпечать природне провітрювання в теплу пору року.

Будинок побудований за каркасною технологією (дерев’яний каркас заводського виготовлення з теплоізоляційними матеріалами всередині), у будівництві використані сучасні будівельні матеріали, обладнання та конструкції.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно