Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні пропонують будувати багатоповерхові автоматизовані автостоянки

 

Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах великих міст.
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запропонували ввести нове зміна в ГСН.2.3-15: 2007 “Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів”.Відповідно до них з’явиться можливість проектувати автоматизовані гаражі для автомобілів в містах України. Про це повідомляє заступник міністра Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.”Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію всіх можливих процесів. Наприклад, автоматизовані гаражі для автомобілів. Процес паркування на таких автостоянках відбувається автоматично, без участі водіїв.Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах великих міст. Тобто, їх можна розміщувати там, де немає місця для звичайних або механізованих парковок “, – написав Парцхаладзе.

Робота гаража буде коригуватися з приміщення диспетчерської, яка передбачена конструкцією. При будівництві потрібно передбачати доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів і до кожного машиномісць.

У реченні передбачено дозвіл будівництва автоматизованих гаражів біля будинків за умови відокремлення їх протипожежною стіною. До того ж гараж може бути висотою в дев’ять поверхів, якщо він розташований під землею.

Принцип роботи гаража полягає в автоматичній парковці машини. Система підхоплює авто і піднімає його на відповідне паркомісце. Вертикальне переміщення відбувається з використанням спеціальних підйомників і механізмів.Управління розташоване в диспетчерській і відбувається під керівництвом паркувальника.

Як зазначає заступник міністра, такі споруди вимагають набагато менше простору, що дозволить будувати їх в центрі міста.Також вони дозволять водіям економити час, адже парковка відбувається без їхньої участі.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно