Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні скоротили термін реєстрації нерухомості до 3-5 днів

3393.jpg
 

Умови скорочених строків держреєстрації речових прав на нерухомість набирають чинності через два місяці після публікації урядової постанови.

Кабінет міністрів України встановив скорочені строки надання послуг державної реєстрації речових прав на нерухоме майно – протягом трьох днів, а при держреєстрації з видачею свідоцтва про право власності на нерухомість, а такождержреєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс – протягом п’яти днів.

Відповідне рішення закріплене постановою уряду №190 від 8 квітня поточного року.

Згідно з додатком до постанови, розмір плати за такі послуги визначений у подвійному розмірі адміністративного збору за держреєстрацію речових прав та прав власності на нерухомість відповідно.

Уряд також встановив за подвійну оплату скорочені терміни надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в паперовій формі – протягом години з моменту реєстрації заяви.

Згідно з документом, держреєстрація обтяжень стане можлива протягом двох годин, а плата за дану послугу передбачена в розмірі адмінсбора за держреєстрацію обтяження.

При цьому умови скорочених строків держреєстрації речових прав на нерухомість та їх обтяжень набирають чинності через два місяці після публікації зазначеної постанови.

Як повідомляв УНІАН, раніше заступник голови Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр) Артем Янчук заявляв, що відомство планує скоротити час обробки заявок на реєстрацію нерухомого майна з нинішніх п’яти до трьох днів.

Джерело: economics.unian.net

Возможно, Вам также будет интересно