Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні скоротилися обсяги будівництва

 

Обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період скоротилися на 0,2% – до 10,7 млрд грн.
Будівельні підприємства України в січні-березні 2018 року скоротили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 0,3% – до 18,296 млрд грн, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період скоротилися на 0,2% – до 10,7 млрд грн, в тому числі з будівництва житлових будинків скоротилися на 3,5% – до 5,85 млрд грн, а по будівництву нежитлових будівель збільшилися на 4,4%, до 4,86 ​​млрд грн.Роботи по будівництву інженерних споруд скоротилися на 0,5% – до 7,56 млрд грн.

У Держстаті відзначили, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-березні склали 83,3% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 8,1% і 8,6% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період скоротили обсяги робіт на 0,7% – до 4,83 млрд грн, виконавши 26,4% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно