Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні створять центри з розвитку технологій та інновацій

18691.jpg
 

Кабмін підтримав ініціативу Мінекономрозвитку зі створення центрів підтримки технологій і інновацій в Україні.
Відповідне розпорядження було прийнято в ході урядового засідання 17 січня.

За словами першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, ініціатива зі створення центрів з підтримки технологій і інновацій буде сприяти реалізації політики уряду щодо підвищення інноваційногопотенціалу української економіки, перш за все за рахунок ефективного впровадження в ній продуктів ноу-хау від українських інноваторів.

Мінекономрозвитку буде реалізовувати цей проект в рамках програми співпраці з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності на 2018-2019 роки.

Після укладення відповідного договору із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, Мінекономрозвитку через Національний орган інтелектуальної власності повинен створити зазначені центри (або їх філії) на базі університетів, науковихустанов, інноваційних структур, технопарків і т. п.

Робота центрів буде спрямована на надання доступу до патентних і непатентним баз даних (доступ до баз даних Укрпатенту), а також допомоги винахідникам і новаторам з питань використання цих баз даних.

Створення центрів з підтримки технологій і інновацій в Україні, зокрема сприятиме:

– спрощення доступу до баз даних патентної та науково-технічної інформації, публікацій з питань інтелектуальної власності, навчальних матеріалів длявинахідників і дослідників, малих і середніх підприємств, представників промислового сектора;

– проведення семінарів і круглих столів з питань інтелектуальної власності;

– організації дистанційних курсів Всесвітньої організаціїінтелектуальної власності з питань інтелектуальної власності;

– надання консультацій по законодавству в сфері інтелектуальної власності, проведення патентного пошуку, комерціалізації об’єктів промислової власності.

Всесвітня організація інтелектуальної власності з 2009 року реалізує проект по створенню центрів підтримки технологій і інновацій, спрямований на забезпечення доступу місцевих користувачів (винахідників, новаторів, малих і середніх підприємств) доспеціалізованих баз даних, надання інформації та навчальних матеріалів, а також зміцнення технологічного та інноваційного потенціалу.

На сьогоднішній день в світі реалізується 71 національний проект з підтримки інновацій, в рамках яких функціонує 600 центрів і філій.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно