Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні тарифи на водопостачання будуть формувати по-новому

17731.jpg
 

НКРЕКУ затвердила порядок і процедуру формування тарифів на принципах стимулюючого регулювання для сфери водопостачання.
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), затвердила порядок і процедуру формування тарифів на принципах стимулюючого регулювання для компаній-ліцензіатів у сфері водопостачання.

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні комісії.

«Для нас дуже важливо затвердити сьогодні ці документи … Звертаємо увагу, що перехід до стимулюючого тарифоутворення неминучий, оскільки він дозволить залучати інвестиції, а значить, буде зменшено навантаження на споживача, він дозволить нарешті оцінитикожного з вас (компаній, що надають комунальні послуги – УНІАН), тому що, якщо ви будете економити кошти від запланованого рівня – це буде додатковим прибутком ваших компаній », – прокоментував рішення глава НКРЕКУ Дмитро Вовк, додавши, щовпровадження стимулюючого тарифоутворення спонукатиме до підвищення якості послуг, що надаються.

Згідно з документами, регуляторна норма доходу для суб’єктів, що здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, визначена на рівні 12,5% (після оподаткування) на перший регуляторний період.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно