Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні всі школи і дитсадки обов’язково будуть енергоефективними – Парцхаладзе

 

Однією з важливих змін при оновленні ДБН стало обов’язкове впровадження енергозберігаючих технологій і матеріалів при будівництві нових або реконструкції існуючих шкіл і дитсадків.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов’язкове впровадження енергозберігаючих технологій і матеріалів під час будівництва або реконструкціїзагальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.”На жаль, сьогодні у багатьох наших школах і дитсадках вікна досі заклеюються поролоном на зиму, а діти можуть сидіти на уроках у верхньому одязі.У діючих ДБН щодо шкільних та дошкільних навчальних закладів немає обов’язкових європейських вимог з енергоефективності та енергозбереження будівель, які зараз використовуються в усіх цивілізованих країнах.Тому одним з важливих змін під час поновлення ДБН стало обов’язкове впровадження енергозберігаючих технологій і матеріалів під час будівництва нових або реконструкції існуючих шкіл і дитсадків “, – сказав Парцхаладзе.

За його словами, це сприятиме створенню сучасних комфортних умов перебування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, а також значної економії коштів на енергоресурси.

Так, згідно з новими нормами, все планувальні та технологічні рішення повинні забезпечувати оптимальний рівень енерговитрат при будівництві і експлуатації.Системи теплопостачання повинні бути обладнані пристроями для автоматичного регулювання теплової потужності.

Огороджувальні конструкції повинні проектуватися з теплозахисними властивостями, які забезпечують питоме споживання теплової енергії, що використовується на теплопостачання, забезпечення мікроклімату тощо.

Ці проекти ДБН будуть затверджені найближчим часом. Оновлені норми поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будівель шкільних і дошкільних навчальних закладів.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно