Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні введуть “китайську” модель оренди землі – Павленко

2267.jpg
 

Брати сільгоспземлі " напрокат " можна буде на 50 років.

Впровадження в Україні довгострокової оренди землі є пріоритетним завданням урядових реформ. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України АлексейПавленко.

За його словами, в умовах заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення ефективним шляхом залучення інвесторів і раціонального використання землі є впровадження інституту довгострокової оренди.

“Будь-яка оренда терміном від 7 років може бути привабливою для інвестора. Ми розглядаємо можливості оренди терміном до 50 років. Подібна модель впроваджена в Китаї. Що ми мали раніше – короткострокова оренда на два роки ставила інвесторів в невигідні умови.Наприклад, коли люди садять сади, що вимагає великих вкладень, а через пару років змінюється місцева влада, змінює умови оренди, каже, що заплатить орендодавцям на 1% більше, а отже, інвестор повинен викорчовувати свої дерева і нести мільйонні збитки “-сказав Павленко.

Він підкреслив, що в даний час в Україні ведеться робота з розробки необхідних законопроектів, які нададуть законодавчі рамки для впровадження довгострокової оренди.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно