Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні вже 70% субсідіантов отримали комунальні пільги на новий період

17221.jpg
 

Міністерство відзначило, що процес перепризначення субсидій в деяких областях України затягується.
Міністерство соціальної політики на сьогоднішній день вже перепризначити субсидії на новий період для 70% субсідіантов, повідомила прес-служба міністерства.«На сьогодні 70% субсідіантам допомогу на новий період вже призначена, в тому числі розрахований розмір субсидії на літній період», – йдеться в повідомленні.

Міністерство відзначило, що через відсутність у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім’ї процес перепризначення субсидій на новий період в деяких областях України затягується.

При цьому, за даними Мінсоцполітики, Кіровоградська, Полтавська і Миколаївська області опрацювали майже 90% субсидійних справ.

«Чернівецькій, Київській та Одеській областях і їх обласним центрам слід прискорити процес перепризначення субсидій і повідомити населенню про їх розмір допомоги», – йдеться в повідомленні.

Міністерство закликало місцеві органи самоврядування своєчасно забезпечувати органи соціального захисту необхідною інформацією, щоб субсидії призначалися українським сім’ям вчасно.

«Людям, які мають право на допомогу держави в оплаті комунальних послуг, не варто хвилюватися. Субсидія обов’язково буде надана і нарахована заднім числом за травень і червень.Якщо субсідіанту невідомо про нарахування субсидії і в платіжці відповідна інформація не відображена, рекомендується платити обов’язковий платіж такий же, як в квітні-травні цього року », – відзначили в міністерстві.

Джерело: unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно