Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні з’явився перший “зелений” офіс

13801_20131106112700_527a0b64239e2
 

Офісний комплекс із підземним паркінгом знаходиться за адресою Наукова 7Д. Загальна площа будівлі – 18,8 тисячі кв. м, корисна площа – близько 14 тисяч кв. м.

Комплекс попередньо отримав сертифікат по системі зеленого будівництва BREEAM In-Use International 8 січня 2016. Міжнародна сертифікація підтверджує, що план будівлі відповідає всім сучасним вимогам офісного приміщення і спрямований на енерго- і ресурсоефективність.

У розробці проекту офісного центру брали участь архітектурне бюро «Архиматика» і компанія DTZ, фахівці якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру, а також дали рекомендації щодо оптимізації його структури та плану. Замовник будівництва – девелоперська компанія «Оптіма Плаза» (власник – ВАТ «НДІ ПРЕА»).

«Серед безумовних переваг офісного комплексу: наявність системи автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, сучасних систем цифрового телефонного зв’язку, системи клімат-контролю і сонцезахисних робочих місць, контролю доступу, функція «консьєрж-сервіс», крита велопарковка і цілодобова охорона. В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі Sport Life, мережа бістро «Смачні сезони», біля паркувальної зони розташовані три зарядні станції для електромобілів», – зазначив Віталій Ломакович, голова наглядової ради ВАТ «НДІ ПРЕА».

«Цей офісний комплекс зведений за вимогами так званого «зеленого» будівництва, тому він споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистичне будівля у Львові. На даху будівлі розташовані сонячні колектори і чиллер із тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду і охолоджують приміщення в теплу пору року. Тому можемо запевнити, що працювати тут буде комфортно в будь-який час року.При цьому рахунки за спожиту тепло- та електроенергію будуть мінімальними», – розповів Віталій Парфенюк, менеджер проекту, заступник директора фірми «ТЕРМОБУД».

«Об’єкт тільки введений в експлуатацію, однак більше 60% корисної площі вже здано в оренду. Серед великих угод слід зазначити недавній договір оренди, підписаний IT компанією Intellias за підтримки компанії DTZ в Україні. Офіс компанії розміститься на кількох поверхах. Це свідчить про те, що продумана концепція створює попит на проект ще до його введення в експлуатацію», – розповів директор департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері офісної нерухомості компанії DTZ в Україні Левон Папоян.

Джерело: lviv.web2ua.com

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно