Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні заборонять проектування тимчасових автостоянок на тротуарах

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, відтепер не допускається влаштування тимчасових автостоянок на тротуарах.
Про це повідомляє прес-служба заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.”Сьогодні хаотична парковка автомобілів значно ускладнює дорожній рух, викликає додаткові пробки і найважливіше – створює небезпеку і незручності для руху пішоходів”, – зазначив заступник.

Лев Парцхаладзе відзначив, що відсутність автостоянок сприятиме підвищенню безпеки в пішохідних зонах і мінімізації можливих аварій за участю пішоходів.

Згідно з новими державними будівельними нормами, не допускається проектування тимчасових автостоянок на тротуарах, уздовж проїжджих частин магістралей загальноміського значення безперервного руху, уздовж проїжджих частин магістралей загальноміськогозначення регульованого руху і магістралей районного значення в разі, коли коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1 і при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту.

Фактичні порушення правил парковки під час експлуатації доріг будуть регулюватися відповідно до нового Закону України від 21.12.2017 № 2262-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який вступає в чинності 27 вересня 2018.

Джерело: nv.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно