Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні запровадили нову будівельну норму для підвищення енергоефективності будівель

16006.jpg
 

Як зазначив Зубко, нова будівельна норма «Теплова ізоляція будівель» – це встановлення мінімальних вимог до енергоефективності будівель і впровадження єдиних з країнами ЄС стандартів для розрахунку показників енергоефективності.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) розробило і впровадило будівельну норму (ДБН) В.2.6-31 до: 2016 «Теплова ізоляція будівель», яка встановлює вимоги до енергоефективності та буде застосовуватися при проектуванні будинків і будівель.

«Нова будівельна норма« Теплова ізоляція будівель »- це встановлення мінімальних вимог до енергоефективності будівель і впровадження єдиних з країнами ЄС стандартів для розрахунку показників енергоефективності», – сказав Зубко.

За його словами, метою цієї норми є забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпечення нормативних параметрів мікроклімату приміщень.

Також віце-прем’єр зазначив, що ДБН передбачає вимоги до показників енергоефективності та теплотехнічних показниками теплоізоляції.

Джерело: unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно