Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні запустили перший етап монетизації субсидій

18709.jpg
 

Монетизація субсидій на рівні підприємств – перший етап реформування системи розрахунків по субсидіях, далі буде здійснюватися підготовка системи до впровадження монетизації субсидій на рівні домогосподарств.
19 січня набув чинності наказ Міністерства фінансів України про монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників енергоносіїв і житлово-комунальних послуг, затверджений постановою Кабінету міністрів України, повідомила прес-служба Міністерства фінансівУкраїни.

У прес-службі відзначили, що дана постанова була розроблена Мінфіном, обговорено з усіма зацікавленими сторонами і підтримано українськими та міжнародними експертами.

«Це перший етап реформування системи розрахунків по субсидіях – монетизація субсидій на рівні підприємств, що надають послуги. Далі буде здійснюватися підготовка системи до впровадження монетизації субсидій на рівні домогосподарств », – йдеться в повідомленні.

Відповідний наказ Мінфіну затверджує форми реєстрів обсягів спожитих пільгової категорією населення пільг і субсидій на оплату енергоносіїв та наданих житлово-комунальних послуг.Це означає, що всі підприємства житлово-комунального господарства для отримання субвенції з держбюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню вже мають можливість заповнювати ці реєстри.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно