Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні запустять новий механізм монетизації субсидій

17841.jpg
 

Міністерство фінансів очікує його запуску з 1 січня 2018 року.
Міністерство фінансів України очікує запуску нового механізму монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг при його схвалення урядом вже з 1 січня 2018 року.

Як повідомляється на сторінці Мінфіну в соцмережі Facebook, відповідний проект, розроблений міністерством і схвалений урядовим комітетом, оприлюднений для громадського обговорення.

«За результатами громадського обговорення проект постанови буде винесено на розгляд уряду, і, в разі схвалення, вже з 1 січня 2018 року в Україні буде запущено процес монетизації субсидій на рівні підприємств житлово-комунального господарства», -відзначається в повідомленні.

В рамках проекту Мінфін пропонує скасувати клірингові розрахунки по субсидіях, встановити прямі взаєморозрахунки громадян з постачальниками послуг ЖКГ і перераховувати субвенції безпосередньо під фактично спожиті ресурси, а не за нарахованими субсидіями.

Крім того, Мінфін пропонує використовувати субвенції виключно на розрахунки за поставлені ресурси і сплату податкових зобов’язань до бюджету, ввести «автоматичне» фінансування субвенції згідно з помісячним розписом та виключити «ручне» втручання врозрахунки з підприємствами.

За оцінками Мінфіну, така модель сприятиме енергоефективності та забезпечення платіжної дисципліни, а також буде легкою в реалізації і адмініструванні.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно