Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні затверджено правила списання багатоповерхівок

10139.jpg
 

Документ поширюється на списання багатоповерхівок з балансу міністерств і відомств, державних підприємств і органів місцевого самоврядування.Постанова, зокрема, передбачає, що списання будинку буде проводиться балансоутримувачем на підставі прийнятого ним розпорядчого документа. Для списання багатоквартирних об’єктів повинні створюватися комісії.Останні на першому етапі будуть проводити огляди багатоповерхівок, оцінювати їх технічний стан.Отримана інформація повинна знайти відображення в актах списання (вони будуть складатися за затвердженою урядом формі і підписуватися як членами комісії, та й балансоутримувачем).

Під списання потраплять практично всі будинки в Україні, так як, згідно з урядовою постановою, підставою для цієї процедури є наявність в будівлі хоча б одного приміщення приватної форми власності, що не важливо, що це буде – приватизованаквартира, офіс або прибудований магазин.

Варто зазначити, що документ прийнятий в рамках реалізації закону №417-VIII “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку”, прийнятому парламентом влітку минулого року.Він передбачає, що вже з 1 липня цього року багатоповерхівки повинні бути передані на баланс їх жителям. Планується, що останні будуть самі дбати про капремонт і утриманні будинків.Управляти об’єктами від імені проживають в них українців будуть або ОСББ, або, якщо громадяни полінується їх створити, призначені місцевими властями управителі.

Джерело: budport.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно