Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні змінилася процедура реєстрації місця проживання

Óêðàèíñêèé ïàñïîðò
 

В Україні з 4 квітня змінилися правила реєстрації місця проживання. Тепер ці повноваження будуть здійснювати виконавчі органи місцевих громад. Про це повідомила прес-служба Державної міграційної служби України. Хоча й уточнює, що загальна процедура і вимоги щодо переліку документів, необхідних для реєстрації, істотно не змінилися.

Адреси, за якими можна отримати послугу реєстрації місця проживання, розміщені на інформаційних стендах у всіх підрозділах ДМС України. Відомство посилається на Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”.

Відповідно до закону, реєстрацію виконуватимуть виконавчі органи сільської чи міської ради, або сільський голова (якщо виконавчий орган сільської ради не створено).

Штампи в паспорти також будуть проставляти органи реєстрації, за винятком випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України.

Із правилами реєстрації місця проживання та Порядком передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру можна ознайомитись в Постанові КМУ від 02.03.2016 № 207.

Джерело: delo.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно