Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні зміняться «правила» встановлення тарифів

5116.jpg
 

Парламентарії прийняли законопроект, який націлений забезпечити єдиний підхід у сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів.

Верховна Рада прийняла законопроект №2029а «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг».Відповідний документ спрямований на забезпечення єдиного підходу у сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів.

«Метою розробки проекту Закону є забезпечення єдиного підходу у сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів та виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних іінституційних реформ в рамках проекту «Друга програмна позика на політику розвитку», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Досягнення зазначеної мети пропонується шляхом узгодження положень Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про теплопостачання» щодо основних принципів встановлення тарифів.

У пояснювальній записці до проекту Закону повідомляється, що зараз в Україні діє принцип щодо встановлення цін / тарифів на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання).Разом з тим, у законодавстві містяться норми, що дають можливість встановлення тарифу з відхиленням від економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг з відшкодуванням з відповідного бюджету.

«Єдиний підхід щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів у зазначених сферах дозволить забезпечити раціональне планування державного та місцевих бюджетів», – йдеться в пояснювальній записці.

Джерело: law.jkg-portal.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно