Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні значно зріс попит на оренду житла через переселенців c Донбасу

2118.jpg
 

Вимушені переселенці із зони проведення антитерористичної операції на сході України суттєво активізували попит на оренду житла в країні, в основному – в прилеглих до Донбасу областях, а також Києві та Львові.
Про це на прес-конференції в Києві повідомив президент Асоціації фахівців з нерухомості України (АСНУ) Сергій Злидень, передає Уніан.

“Дуже велика вимушена міграція населення відбулася вглиб країни, і ця міграція формувала попит в основному в економ-сегменті оренди.В основному ми побачили дуже великий сплеск попиту в прилеглих областях – це Запорізька, Дніпропетровська і Харківська області, а також Київ. Далі за Києвом йде Львів “, – сказав Злидень.

Присутній на прес-конференції глава комітету зі статистики та аналітиці АФНУ Едуард Бразас зазначив, що великий попит з боку переселенців підштовхнув до зростання вартість оренди житла в даних регіонах.

“Це дозволило цінами за короткий період в 2-3 місяці вирости на 15-20%”, – підкреслив він.

За його словами, вплив переселенців на ринок купівлі-продажу житлової нерухомості було дуже незначним.

Як повідомляв УНІАН, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій кількість переселенців із зони проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим станом на 27 вересня склало близько 337 тис. Чоловік.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно